نوع فعالیت و فرایندهای اداری، خدماتی ، تولیدی و مالی شرکت به شرکت متفاوت بوده و هر شرکت بنا به فرایندهای تعریف شده در آن مجموعه نیازهای خاص نرم افزاری خواهد داشت.
بسته های نرم افزاری موجود در بازار به جهت اینکه برای یک یا چند فرایند خاص تهیه شده اند هر چفدر هم که طراحی خوبی داشته باشند اغلب نیاز های محدودی را پاسخگو می باشند. ویا ممکن است که نرم افزاری برای نیاز خاص شرکت وجود نداشته باشد و یا مدیری می خواهد نرم افزاری کاملا مطابق سلایق خود، برای مجموعه تحت امر خود داشته باشد.
قابلیت های نرم افزار های سفارشی تولیدی شرکت رادیسان:
  • تحت وب و یا تحت ویندوز بر اساس درخواست مشتری
  • استفاده از تکنولوژی مناسب در راستای ماهیت پروژه
  • پیاده سازی ماژول تلفن همراه در نسخه های تحت وب
  • ایجاد کاربران نامحدود و تعریف سطوح دسترسی برای متفاوت

با توجه به نیاز هر کسب و کار به شناخته شدن در بازار، یکی از بهترین روش های معرفی، داشتن یک وب سایت می باشد.
یک وب سایت را می توان شماره تلفنی در نظر گرفت که هم بخاطر سپردن آن راحت است و هم همیشه در دسترس برای همگان. تجسم کنید شرکتی را که دارای وب سایت است، محصولاتش در معرض دیدگان همه است، امکان خرید انلاین برایش مقدور و فاصله مشاهده سفارشات برای مدیر فقط چند کلیک ساده قابلیت های وب سایت هایی که توسط رادیسان طراحی و پیاده سازی می شوند:
  • سازگاری با انواع مرورگر های اینترنتی از قبیل Intenet Explorer, Mozilla, Google Chrome, Safari, ...
  • بارگذاری سریع صفحات
  • بهینه سازی در موتور های جستجوگر
  • پیاده سازی ماژول تلفن همراه به جهت سازگاری با مرورگرهای گوشی های هوشمند

محصولات ما این امکان را برای شما فراهم می کنند که از طریق پیامک و ایمیل با مشتریان خود همیشه در ارتباط باشید.
شاید تصور شما بر این باشد که ارسال تبلیغات برای شماره همراه و ایمیل اشخاص نقض حریم شخصی آنها بوده و تبلیغات ما گاهی اوقات ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. پاسخ نگرانی شما در ابزار های ما نهفته است، چرا که ما امکاناتی را برای شما فراهم آورده ایم که مشتری خودش شماره همراه و یا ایمیل و یا هر اطلاعاتی که شما صلاح دانسته باشید را در اختیار شما قرار دهد.

بازاریابی اینترنتی نوع دیگری از حوزه های فعالیتی ما می باشد که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را نزد مدیران شرکت پیدا کرده است.
شبانه روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات سریع از جانب مشتری باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر شود

تلویزیون های هوشمند نوع جدیدی از تلویزیون ها می باشد که امکان اتصال به اینترنت در آنها فراهم شده است، همین امکان و نیز قابلیت نصب نرم افزار های خاصی که برای آنها تهیه می شود ما را بر آن داشت که اقدام به تهیه برنامه های کاربردی بر روی این دستگاه ها نماییم، تصورکنید که شما کنترل تلویزیون هوشمند خود را در دست بگیرید و با رادیسان وارد فضای مجازی شوید، ترافیک شهرتان را چک کنید، پرواز های فرودگاه شهرتان را بررسی کنید و یا در کنار محیط گرم خانواده بازی های گروهی انجام دهید.

کلیه برنامه های سفارشی و نیز محصولات تخصصی رادیسان در صورت درخواست مشتری قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید را در دل خود جای خواهند داد.
برنامه نویسان ما به شما این اطمینان را میدهند که اگر کاربران شما با گوشی تلفن همراه خود از خدماتی که ما برای شما تهیه کرد ایم استفاده نمایند از این بابت مشکلی نداشته باشند